Go Club Seki

Wijkcentrum Essesteijn, Elzendreef 10, Voorburg (wo. 20:00-23:00)

Skip to: Content | Sidebar | Footer

NGC 2018 – 2019

NGC Jaarverslag Haagse go-club SEKI 2018-2019

Najaar 2018:

Hoofdklasse

1. Arnhem 1 5 mp 12 bp

2. Groningen 2 3 mp 10 bp

3. Den Haag 1 3 mp 9 bp

4. Nijmegen 1 2 mp 5 bp

5. Amsterdam 1 1 mp 7 bp

6. Den Haag 2 1 mp 2 bp

Den Haag 1 speelde tot de laatste ronde mee om de eerste plaats, maar verloor in de centrale slotronde in Utrecht van Arnhem 1 met 2 – 1. Met 4 uit 5 deed Frederik het uitstekend en werd topscorer.

Team Den Haag 1:

1. Geert Groenen 3 uit 5

2. Ruben Cornelissen 2 uit 3

3. Frederik Spanhoff 4 uit 5

4. Joop Kwak 0 uit 1

5. Eric van der Marel 0 uit 1

Den Haag 2, op het nippertje gehandhaafd ten koste van Leiden 1, raakte Ward Njio kwijt, had ook nog vier invalbeurten nodig en degradeerde nu wel met slecht 2 bordpunten.

Team Den Haag 2:

1. Jan Petzold 0 uit 4

2. Dick Riedeman 1 uit 3

3. Bert Vonk 1 uit 4

4. Lennard Moll 0 uit 2

5. Eric van der Marel 0 uit 2

Tweede klasse:

1. Almere 1 4 mp 11 bp

2. Eindhoven 2 2 mp 7 bp

3. Vleuten 1 2 mp 6 bp

4. Groningen 3 2 mp 5 bp

5. Den Haag 3 0 mp 1 bp

Alle vaste spelers bleven puntloos, gauw indien mogelijk naar de derde klasse.

Den Haag 3

1. Joop Kwak 0 uit 3

2. Theo Sturm 0 uit 4

3.Lennard Moll 0 uit 2

4. Eric van der Marel 1 uit 2

5. Frits Luteijn 0 uit 1

Vierde klasse:

1. Nijmegen 3 4 mp 10 bp

2. Utrecht 1 3 mp 9 bp

3. AlphenGZ. 2 2 mp 6 bp

4. Groningen 4 1 mp 3 bp

5. Den Haag 4 0 mp 2 bp

Gelukkig kan er uit de vierde klasse niet gedegradeerd worden.

Den Haag 4

1. Eric van der Marel 0 uit 4

2. Frits Luteijn 1 uit 4

3. Robert Vetter 1 uit 4

Voorjaar 2019:

Hoofdklasse:

1. Amsterdam 1 5 mp 12 bp

2. Leiden 1 4 mp 10 bp

3. Den Haag 1 3 mp 9 mp

4. Groningen 1 2 mp 6 bp

5. Arnhem 1 1 mp 4 bp

6. Nijmegen 1 0 mp 4 bp

Den Haag 1 nam revanche tegen Arnhem 1, zelfs met 3 – 0, maar moest Amsterdam en Leiden voor zich dulden. Geert scoorde aan het eerste bord een fantastische 4 uit 5.

Den Haag 1

1. Geert Groenen 4 uit 5

2. Frederik Spanhoff 3 uit 5

3. Ruben Cornelissen 2 uit 5

Eerste klasse:

1. Eindhoven 1 5 mp 11 bp

2. Den Haag 2 4 mp 11 bp

3. Nijmegen 2 2 mp 7 bp

4. Almere 1 2 mp 6 bp

5. Alphen G.Z. 1 1 mp 7 bp

6. Leiden 2 1 mp 3 bp

Team 2 deed het goed en werd op bordpunten gedeeld eerste, maar zit waarschijnlijk niet te wachten op promotie naar de hoofdklasse.

Den Haag 2

1. Jan Petzold 4 uit 5

2. Dick Riedeman 5 uit 5

3. Bert Vonk 2 uit 3

4. Eric van der Marel 0 uit 1

5. Frits Luteijn 0 uit 1

Tweede klasse

1. Eindhoven 2 5 mp 15 bp

2. Vleuten 1 3 mp 8 bp

3. Groningen 2 2 mp 6 bp

4. Eindhoven 3 2 mp 5 bp

5. Nijmegen 3 2 mp 5 bp

6. Den Haag 3 1 mp 6 bp

Den Haag 3

1. Joop Kwak 3 uit 5

2. Lennard Moll 2 uit 5

3. Theo Sturm 1 uit 4

4. Frits Luteijn 0 uit 1

Nogmaals laatste in de tweede klasse, Joop haalde aan bord 1 een mooie plusscore, maar dat was niet voldoende om de gewenste degradatie te ontlopen.

Derde klasse:

1. Alphen G.Z. 2 5 mp 11 bp

2. Groningen 3 3 mp 6 bp

3. Den Haag 4 2 mp 9 bp

4. Utrecht 1 2 mp 8 bp

5. Utrecht 2 2 mp 7 bp

6. Leiden 3 1 mp 4 bp

Robert deed goede zaken met 4 uit 5 en verloor slechts één keer.

Den Haag 4

1. Eric van der Marel 2 uit 5

3. Frits Luteijn 3 uit 5

4. Robert Vetter 4 uit 5

Eric van der Marel

september 2019